Nootabene

Gemengd koor

  • Home
  • Over ons
    • Wie zijn wij
    • Meezingen
    • Nootabene in actie
    • Activiteiten
    • Over de dirigent
  • Agenda
  • Vrienden
  • Ledensite
  • Kaartjes bestellen
  • Contact

Dubbel & Divers – Concert 17 mrt 2024

18 januari 2024 by machiel andeweg

Na het Lustrumconcert in 2022 en het Passieconcert in 2023, presenteerde Gemengd Koor Nootabene dit jaar een dubbelconcert. Het leek ons een leuke uitdaging om samen met een ander koor een mooi programma samen te stellen en projectkoor De KoorProeverij is dit avontuur enthousiast met ons aangegaan.

Het dubbelconcert met de naam Dubbel & divers concert zong op 17 maart om 15.30 uur in de Dominicuskerk in Utrecht. Na afloop van het concert was er – zoals altijd – gelegenheid om onder het genot van een hapje en een drankje met ons na te praten.

Dubbel & divers liet een bonte verzameling koormuziek horen, uit verschillende tijden en van over de hele wereld. Uitgevoerd door Nootabene, o.l.v. Evert van Merode en De KoorProeverij o.l.v. Joep de Bont.
We zongen werken van Verdi en Mendelssohn, maar ook wereldmuziek uit onder andere Scandinavië, de Balkan, het Amazone gebied en Australië. Het werd een prachtige mix van sfeervolle koorwerken, traditionele volksliederen, vrolijke noten en Keltische klanken. Deze laatste mede door een bijzondere bijdrage van de Keltische folk band Clachán.

Geen tijd voor het concert maar wel sponsoren kan ook op: www.nootabene.nl/concert-sponsoring.

Posted in: Geweest Tagged: concerten

Berichten

  • Gratis zondagmiddagconcert in kerkje Blauwkapel – 25 mei 2025
  • Najaarsconcert 17 nov 2024: Denkend aan Holland
  • Korenfestival Abcoude – 25 mei 2024
  • Dubbel & Divers – Concert 17 mrt 2024
  • Nootabene zong in kerkje Blauwkapel 2023

Copyright © 2025 Nootabene.

Lifestyle WordPress Theme by themehit.com